Skip nav
Efektívne vykurovanie hál, skladov, terás...

Infražiarič CH1800RE

« Naspäť na VEITO

CH1800RE black

Karbónový infražiarič CH1800RE je predovšetkým miláčikom všetkých žien. Vyznačuje veľmi moderným dizajnom a pohodlným ovládaním cez diaľkový ovládač. Navyše má tento infražiarič zabudovaný malý teleskopický stojan, ktorý umožňuje veľmi ľahké prenášanie a nastavenie výšky infražiariča. Tento infražiarič sa používa najčastejšie v interiéri. Môžete vyberať z dvoch farebných variantov - klasické čierne, alebo luxusné biele.

V interiéri sa používa pre prikurovanie v obytných miestnostiach. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, v domácich dielňach, v predajniach u predajného pultu, apod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.

Krytie IP44 umožňuje tiež vonkajšie využitie na zastrešenom mieste, nevadí mu vzdušná vlhkosť a znesie aj drobný dážď. Má tiež veľkú mechanickú odolnosť. Môžete ho využívať na vykurovanie malého sedenie na terase či balkóne, vo vonkajšom predajnom alebo výstavnom stánku, apod.

Infražiarič CH1800RE môžete využívať aj ako náhradu za populárne infrasauny. Stačí vystaviť Vaše telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivej stimulácii látkovej výmeny a na podporu ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúci reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

CH1800RE Infražiarič CH1800RE má regulovateľný výkon 900 - 1800W. Môžete ho ovládať ako ručne tlačidlom pod displejom na tele infražiariča, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Možno ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými stupňami vykurovacieho výkonu. Diaľkový ovládač umožňuje navyše využívať rozšírené funkcie, ktorými sú časové vypnutie a automatická regulácia vykurovacieho výkonu.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m. Výsuvný stojan je súčasťou balenia.

Infražiarič CH1800RE má krásny, moderný vzhľad a výsuvný stojan, ktorý umožňuje jednoduché prenášanie a umiestnenie infražiariča v interiéri. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí ako do klasických, tak aj veľmi moderných interiérov. Tento infražiarič je predovšetkým hitom mladých žien, a však značnú popularitu si získava aj mužskej populácie.

         
Technické parametre

CH1800RE black (čierny)

CH1800RE

Regulovateľný výkon 4 stupne 900/1200/1500 / 1800W
Digitálny displej na tele infražiariča, diaľkové ovládanie, časovo nastaviteľné vypnutie ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex 20/8 m2
Rozmery D x Š x V 17 x 8 x 92 cm, podstavec 40 x 40 cm, výsuv 90 - 140 cm
Hmotnosť 2,8 kg
Krytie IP 44
Cena 223 € 186 € bez DPH Odoslať dopyt