Skip nav
Efektívne vykurovanie hál, skladov, terás...

Infražiarič CH1200LT

« Naspäť na VEITO

CH1200LT

Karbónové infražiariče CH1200LT sú ideálnym riešením na rýchle prikúrenia. Krásny moderný tvar, malý rozmer, vlastný stojan, to je ideálny ohrievač pre Vašu domácnosť. CH1200LT má manuálne ovládanie a 2 stupne regulácie vykurovacieho výkonu. Môžete vyberať z dvoch farebných variantov - klasické čierne, alebo luxusné biele.

V interiéri sa používa pre prikurovanie v obytných miestnostiach. Doma ho môžete dať vedľa sedačky v obývacej izbe, v kancelárii zas pod pracovný stôl. Využívajú ho veľké supermarkety pre vykurovanie pokladničných miest. Uplatnenie nájde aj v domácej dielni alebo garáži. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza tiež v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klienta (je ho však nutné vzhľadom na malú výšku umiestniť na stojan alebo stolík).

Krytie IP44 umožňuje tiež vonkajšie využitie na zastrešenom mieste, nevadí mu vzdušná vlhkosť a znesie aj drobný dážď. Má tiež veľkú mechanickú odolnosť. Môžete ho využívať na vykurovanie malého sedenie na terase či balkóne, vo vonkajšom predajnom alebo výstavnom stánku, apod. Ideálne je umiestniť ho pod stôl, ak máte teplo od nôh, máte pocit tepla na celom tele.

Infražiarič CH1200LT môžete využívať aj ako jednoduchú náhradu za populárne infrasauny. Stačí vystaviť Vaše telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivej stimulácii látkovej výmeny a na podporu ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúci reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb.

CH1200LT

Infražiarič CH1200LT má manuálny otočný regulátor, ktorá umožňuje nastavenie troch polôh: 0=vypnuté / I=polovičný vykurovací výkon (600W) / II=plný vykurovací výkon (1200W).

U infražiariča CH1200LT je možné regulovať teplotu cez externý termostat, napríklad zásuvkový termostat , alebo spínacie hodiny, či spínať cez HDO signál. Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m.

Infražiarič CH1200LT má krásny, moderný vzhľad a pevný stojan, ktorý umožňuje jednoduché prenášanie a umiestnenie infražiariča v interiéri. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí ako do klasických, tak aj veľmi moderných interiérov. Tento infražiarič milujú nielen všetky ženy, ale vďaka jednoduchému ovládaniu je veľmi obľúbený u seniorov au zákazníkov, ktorí neholdujú přetechnizovaným výrobkom. Skvelý výkon, vysoká kvalita, krásny dizajn a úžasná cena, to je infražiarič CH1200LT.

         
Technické parametre

CH1200LT black (čierny)

CH1200LT

Regulovateľný výkon 2 stupne 600 / 1200W
Manuálne ovládanie ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex 12/5 m2
Rozmery D x Š x V 17 x 8 x 70 cm, podstavec 30 x 30 cm, bez výsuvu
Hmotnosť 2,0 kg
Krytie IP 44
Cena 120 € 100 € bez DPH Odoslať dopyt