Skip nav
Efektívne vykurovanie hál, skladov, terás...

Infražiarič BLADE

« Naspäť na VEITO

BLADE

Karbónový infražiarič BLADE sa vyznačuje nielen luxusným dizajnom, pohodlným ovládaním cez diaľkový ovládač, ale predovšetkým všestranným využitím. Infražiariče BLADE majú ideálne zaoblenou odrazovú parabolu, ktorá umožňuje rovnomerné šírenie tepla vo všetkých smeroch. To vyvoláva dojem omnoho väčšieho vykurovacieho výkonu, než ak tieto žiariče v skutočnosti majú. Dá sa tak povedať, že pri minimálnej spotrebe el. energie navodzujú maximálny pocit tepla.

Tento infražiarič využijete plnohodnotne nielen v interiéri, ale aj vonku v exteriéri. Jeho telo je vyrobené z odolnej ušľachtilej ocele, doplnené čiernymi bočnicami, ktoré umocňujú jeho ladné krivky. Má vysoké krytie IP55 a veľkú mechanickú odolnosť. Navyše má ideálne rozloženú teplotnú reguláciu 800 - 2000W.

V interiéri sa používa na nielen v kúpeľniach, ale aj v obytných miestnostiach na prikurovanie. Veľmi časté je použitie v kanceláriách, showroome, dielňach, prevádzkach, skladových halách a pod. Využívajú ho tiež chalupári po príchode do studenej, premrznuté chaty či chalupy, než sa im podarí poriadne roztopiť kachle a zahriať steny. Svoje uplatnenie nachádza čím ďalej tým častejšie v masérskych salónoch pre zahriatie tela a uvoľnenie svalového napätia klientov.

Vonku ho využijete na spríjemnenie Vášho posedenie na terase, zimnej záhrade, pod pergolou či na balkóne.

Navyše môžete infražiarič BLADE využiť aj ako takmer dokonalú náhradu populárne infrasauny. Infražiarič jednoducho umiestnite na stenu alebo na mobilný stojan a vystavíte svoje telo jeho blahodarnému teplu. Infračervené teplo nezahrieva len povrch, ale preniká hlboko do vášho tela, čím dochádza k uvoľneniu svalového napätia, priaznivej stimulácii látkovej výmeny a na podporu ozdravných procesov vo Vašom tele. Blahodárne pôsobí pri reumatických problémoch, pri bolestiach svalov a kĺbov a výrazne urýchľujú liečbu zápalových a vírusových ochorení. Vďaka funkcii umožňujúci reguláciu výkonu si tak môžete cez diaľkové ovládanie regulovať intenzitu tepelného žiarenia, podľa Vašich aktuálnych potrieb. Ak uvažujete o domáce infrasaune, je pre Vás model BLADE tou najlepšou voľbou.

Vyberať môžete z dvoch farieb striebornej a čiernej. Čierne vyhotovenie sa prevažne využíva na vykurovanie kostolov, domov smútku a historických objektov.

Infražiarič BLADE má regulovateľný výkon 800 - 2000W. Môžete ho ovládať ako ručne tlačidlom pod displejom na tele infražiariča, alebo pomocou priloženého diaľkového ovládača. Možno ľubovoľne prepínať medzi 4 prednastavenými stupňami vykurovacieho výkonu. Diaľkový ovládač umožňuje navyše využívať rozšírené funkcie, ktorými sú časové vypnutie a automatická regulácia vykurovacieho výkonu.

Tento infražiarič má elektronické spínanie, nemožno ho preto spínať žiadnym externým zariadením (spínacie hodiny, externý termostat, apod.). Dĺžka prívodnej šnúry je 1,8m. Montážne konzoly na zavesenie na stenu alebo na univerzálne teleskopický stojan sú súčasťou balenia.

Infražiarič BLADE je vďaka všestrannému využitiu vhodný pre široké spektrum užívateľov, ktorí chcú krásny, moderný infražiarič a chcú tiež regulovať vykurovací výkon infražiariča a využívať diaľkové ovládanie a ďalšie pridané funkcie. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú infražiarič používať vnútri aj vonku, alebo pre tých, ktorí hľadajú najvhodnejšie kúrenie do svojej domácej infrasauny.

         
Technické parametre

BLADE silver (strieborný)

skladom

BLADE

BLADE black (čierny)

len na objednávku

BLADE

Regulovateľný výkon 4 stupne 800/1200/1600 / 2000W 800/1200/1600 / 2000W
Digitálny displej na tele infražiariča, diaľkové ovládanie, časovo nastaviteľné vypnutie ÁNO ÁNO
Maximálna vykurovaná plocha in/ex 25/14 m2 25/14 m2
Rozmery D x Š x V 92 x 9 x 13 cm 92 x 9 x 13 cm
Hmotnosť 2,8 kg 2,8 kg
Krytie IP 55 IP 55
Cena 266 € 222 € bez DPH Odoslať dopyt 266 € 222 € bez DPH Odoslať dopyt